EAGLE UYGULAMASI ADLİ BİLİŞİM ANALİZİ

Bazen insanlar "Eagle" adlı akıllı telefon uygulamasını kullandığından suçlanıyor. Bu uygulama android platformunda 2015'den itibaren kullanıma sunuldu. Bu, kullanıcıların spylere karşı kendilerini korumak için Android tabanlı cihazları ve 256 AES Şifreleme seviyesini kullanarak sohbet etmelerini sağlar.

ByLock uygulaması kullanıcıları, güvenlik boşluklarından korkarak Eagle'a geçtikten sonra, Eagle, FETÖ hareketinin operatörleriyle olan ilişkisi nedeniyle artık çok iyi bilinmiyor. Kartalar, mesajların şifrelendiği ve ulusal güvenlik servislerinden ulaşamayacağı yerlerde saklandığı.

halde, kilitli gruplar halinde sohbet etme imkânı sunan bir uygulamadır. Tedarikçi verileri genellikle tutuklama emrini haklı çıkarmak için kullanılır.

eagel app contact list
 


ByLock veya WhatsApp gibi uygulamalarda da bulabileceğiniz bu tür uygulama özellikleri. Dünyadaki birçok masum insan, Whatsapp veya WeChat gibi araçları kullanıyor. Niyetleri dünyanın kontrolünü ele geçirmek değil. Hey sadece dünyadaki arkadaşlarınızla sohbet etmek istiyorum.

Bununla birlikte, Eagle farklı bir ciddiyet seviyesidir. ByLock ve Eagle aracılığıyla terör saldırıları, darbeler ve cezai faaliyetler yönlendirildi. Bu gerçek, farklı ülkelerdeki güvenlik servislerini belirli bir ilgi nesnesi haline getirmektedir. Kendi iradeleri ile geliştirdiklerini iddia ederek gönüllü olarak şöhret kazanmaya çalışan insanların çeşitliliği çeşitlidir. Bu pleoplelerin bir kısmı hasta ve basının odak noktasına çıkışlarını artırmak için yanlış hikayeler anlatarak masum insanları riske atıyor.

ACATO App Adli Soruşturmalarla neler sunabilir?

Hiç kimse böyle bir uygulamayı kullanmamış olsa da Eagle'ı kullanmakla suçlanan bir kişi, adli tıp laboratuvarımız kişilerin cihazlarını soruşturabilir. Bu yalnızca bir kişinin tüm dijital cihazlarını sağlayarak mümkündür. Laboratuarımızda bir cihaz gizlenmesi, tam bir güç kazanmayan bir rapora neden olabilir. Mülkiyetin ispatlanmasını bekliyoruz, böylece cihazların teslim edilme riskini asla sanıklara ait olmayan riski azaltabiliriz.
Soruşturmalarımız saatlik bir ücretle yapılır ve iş her zaman bir döner bütçeyle yapılır. Bunun nedeni, başta müşteri ve laboratuarın gerekli tüm bilgileri elinde bulundurmadığı ve bazen soruşturmayı başlatmadan önce bilinmeyen cihazların veya sorunların ortaya çıkması gerçeğidir.

eagel app friends


Bazı durumlarda, aslında, bir kişinin suçluluk kanıtlamak için kullanılan ve kaldırılan bir uygulamanın izlerini bulmak görevidir. Tutuklanan şüpheliye emir veren operatörleri bulmak için iletişim konuları analiz edildiğinden, bu genellikle daha da ileri götürülür.