WECHAT ADLİ BİLİŞİM ANALİZİ

Akıllı telefonların ve tabletlerin incelenmesi, çoğunlukla sivil ya da ceza mahkemesi anlaşmazlıklarına girmektedir. WeChat iletişim uygulaması çoğunlukla Asya'da kullanılmaktadır, ancak batı ülkelerinde de zemin kazanmaktadır. Belgeli adli tıp uzmanlarımız, anlaşmazlıkların çözümüne yardımcı olmak için farklı platform türlerini inceler.

Mobil aygıt ve bilgisayar adli denetimi, normal bir veri kurtarma hizmetinin sağlayabileceği şeyin ötesine geçen özel bir alandır. TÜV Süd Denetim Otoritesi, Veri Gizliliği Koruma Memurlarımızı eğitti ve sertifikalandırdı. Dijital cihazların ve iş faaliyetlerinin eksiksiz bir şekilde araştırılmasını sağlamak için, Sertifikalı Sahtekar Müfettişlerimiz düzenli olarak eğitimlere katılmakta ve yürütmektedir.
GÜVENİLİ BAĞIMSIZ DÖNEM ARAŞTIRMALARI:
Üst Düzey Uzmanlarımız, WeChat App etkinlikleri ile ilgili olarak cihazların adli tıp analizini yapma deneyimi ve niteliklerine sahiptir. Laboratuar ISO17025 ile uyumludur

Reliable IndependEnt Forensic Analysis:

Our Senior Experts have the experience and qualifications to perform forensics analysis of devices in regards to WeChat App activities. The laboratory is compliant with ISO17025.

WeChat App, verilerini cihaza ve işletim sistemine bağlı olarak farklı şekillerde depolayan bir sistemdir. Uygulama yapısı verilerindeki son değişiklikler şifrelenebilir. Özel yaklaşımlar, bir mahkeme için delil sağlamamıza ve güvenilir bir rapor sunmamıza izin verir.

Müşterilerimizden bazıları, bazı yanlış işlemleri yapmakla suçlanan ve cihazlarını muayene ederek masumiyetlerine devam etmek isteyen insanlardır. Müşterilerimiz Almanya, AB ve Türkiye veya Japonya'dan geliyor.

Diğer müşteriler, akıllı telefonları ve tabletleri ele geçiren devlet makamları (polis, silahlı kuvvetler, gümrük, vergi incelemesi). Bir telefon kilitli veya aşırı hasar görmesi nedeniyle verilere erişmek için yardıma ihtiyaçları var. Bir telefon artık çalışmıyorsa ve bir araba ile çalıştırılmış olsa bile verileri çıkarabiliriz.

Raporlarımız, uluslararası sertifikalı uzmanlar olduğumuz ve birçok güçlü adli araç kullandığı için birçok ülke için tedarik edilebilir. Bunun yanında, verilerin güvende olduğundan ve saklama zincirinin iyi korunduğundan emin olun.


İNCELEME:

  • Mahkeme Raporları
  • İletişim
  • Silinen Mesajlar
  • Silinen Fotoğraflar
  • Kişileri Tanımla

    Faaliyet Profili!