SSD Datenrettung


ADLİ İNCELEME LABORATUVARI

Laboratuvarımız mobil cihazlardaki ve bilgisayarlardaki dijital kanıtlara odaklanmıştır. Ayrıca resimleri, videoları, mailleri ve akıllı telefonlardan uygulama verilerini analiz edebilir ve kilitli veya şifreli sistemlerdeki verilere ulaşabiliriz.

Kendi temiz odamızda işlemleri yürütüyor (ISO 5/Class100) ve soruşturmalarımızı ISO9001 ve ISO 27035-27042 ile uyumlu şekilde devam ettiriyoruz.Personellerimiz, müşteri verilerinin gizliliğini ve güvenliğini sağlamak için Alman güvenlik servisleri tarafından control edilmektedir. the world. Even forensics experts in America ask for help when they are having to solve issues (e.g. Ransomware, ...).

Dünya çapındaki avukatlara, şirketlere ve yetkili makamlara Adli Bilişim hizmetleri sağlıyoruz.. Amerika’daki adli uzmanlar dahi problemleri çözmekte güçlük yaşadığında (veri fidyeciliği... gibi)yardımımızı istiyorlar.

Uluslararası Adli İncelemeler

Eğer Almanya’da mobil adli incelemesi istiyorsanız Munich’teki laboratuvarımıza başvurabilirsiniz. Geniş bir donanım yelpazesine sahibiz, hasarlı veya kilitli akıllı telefonlardan veya cep telefonlarından veri de çıkartabiliyoruz.

Ayrıca hatalı sabit sürücüleri de okuyabiliriz. Sabit sürücünün okuma/yazma başı arızalı da olsa bu kanıt sağlamamıza engel olmaz. Geniş bir parka mağazamız var.

Adli uzmanlarımız niteliklerini ve yeterliliklerini kanıtlayan uluslararası sertifikalara (CFE, TÜV, DEKRA, ...) sahiptir.
Eğer yargı alanınız Almanya dışındaysa da bu bizim için problem değil. İngilizce ve Almanca olarak da detaylı adli inceleme raporları sağlayabiliyoruz. İstendiği taktirde, raporlar 3. dillere de çevrilebilir (örnek; Hollandaca, fransızca, türkçe, rusça).

Avukatlar ve mahkemeler tarafından anlaşılabilir raporlar sunmaktayız. İhtiyaç duyulursa anlaması kolay olmayan konularla ilgili de sunum sağlayarak bunların anlaşılmasında yardımcı olabiliriz.

ARAŞTIRMA & GELİŞTİRME

Üstelik, şirket ortak girişimlerinin hileli karlılık oranlarını analiz etmek için bir araç geliştirdik. Veri fidyeciliğine yönelik özel aracımız yurtdışındaki diğer şirketlerin uzmanları tarafından da kullanılmaktadır. Ayrıca Profilleme ve e-posta analizi için de özel araçlarımız var.

Bazen sorunları çözmeye çalışan üreticiler ve güvenlik güçleri de bizimle iletişime geçerler.

Her ay 900’ü aşkın telefonla (%30’u cep telefonu, %65’i akıllı telefon, %5’i tabletler) çip çıkarma metotlarıyla ilgii geniş çapta testler uyguluyoruz.

.

ANAHTAR ÖZELLİKLER:

 • - ISO 5/Class 100 temiz oda
 • - Kalite Yönetimi (ISO9001)

  - İnceleme Standartları (ISO27035/42)

  - Sertifikalı adli inceleme uzmanları (CFE, ...)

  - Tavsiye edilen çip çıkarma laboratuvarı

  - Uluslararası müşteriler
 • - İngilizce ve Almanca raporlama

  - Diller (DE / EN / NL / FR / ES)

  - Almanya Laboratuvarı

  - Alman very koruma standartları

  - Sertifikalı gizlilik uzmanları (TÜV)

  - Kendi geliştirdiğimiz araçlar