NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

ACATO müfettişleri, adli bilişim alanında uzmanlığa sahiptir. Deneyimleri denetim, adli bilişim ve polis servisleri içindir. Laboratuar, bir cihaz şiddetli hasar görse bile kanıt toplama konusunda yüksek kapasiteye sahiptir.


ADLİ BİLİŞİM HİZMETLERİMİZİ KULLANARAK BAŞARILI OLMAK:

Birçok sanık, davacı ve avukatlar önemli teknik uzmanlık gerektiren davalar ile karşılaşmaktadır. Teknik olmayan bir kişi kanıtları yanlış anlayabilirse, bu kâbus haline gelebilir ve durum çok karmaşık bir hal alabilir.

Hakimler ve savcılar -gayet doğal olarak- uzmanlık gerektiren bu teknolojik alanlarda genellikle derin bir bilgiye sahip değildir. Bilgi teknolojisi ile ilgili konular oldukça karışık ve yanıltıcı olabilir. Hiç kimse bir sanık hakkında yanlış karar vermek istemez.

İşte bu tür durumlar ACATO'nun adli bilişim hizmetlerinin gerçek kanıtları belirlemesine ve karmaşık konuları anlaşılır bir dilde açıklamasına yardımcı olduğu alanlardır. Mahkemelere ilişkin raporlarda, adli bilişim uzmanlarının detaylı araştırma ve bilgi toplama raporları da yer alıyor olabilir.

Uzmanlarımız hassas kurumlar için de ve Avrupa'daki farklı kurumlar (Emniyet teşkilatı, 4 büyük denetim firması, diğer küresel oyuncular) için de çalıştıklarından dolayı tüm kurumsal ve bireysel konularda da çalışabilecek kapasite ve deneyimdedirler. 

Yine de, adli bilişim inceleme talebi bireyler, mahkemeler, avukatlar ve şirketler tarafından ACATO'ya gönderilebilir. Talep edildiğinde aynı şekilde ihtiyaçlara ve zaman çizelgesine bağlı olarak özel hizmetler talep edebilir.

AVANTAJLAR:

  • Sertifikalı Uzmanlar
  • Uluslararası hizmet ağı
  • Bağımsız laboratuvar
  • Modern teknoloji
  • Akredite Tedarikçi

    Polis zirvelerinden biliniyor!