AVUKATLAR NİÇİN BİZİ SEÇİYOR?

Adli bilişim uzmanlarımız, farklı ülkelerdeki avukatlara müvekkillerinin karmaşık teknik konuları ile ilgilenebilirler. Buna mahkemeler için Adli Analiz raporları da dahildir (ör. Almanya, Türkiye ve Kanada).


AVUKATLAR, ADLİ BİLİŞİM ANALİZLERİMİZİ KULLANARAK BAŞARIYA ULAŞTI:

Birçok avukata önemli teknik uzmanlık gerektiren davalar gelmektedir. İç personelinin gerekli ekipmanlara erişimi ve eğitimi olmadığı için hukuk firmalarında bir ikilem yaşanır. Dijital kanıtları toplamak ve işlemek için yetenekleri sınırlıdır.

Farklı cihaz ve kaynaklarda saklanan sayısal bilgileri etkili bir şekilde ele almak için gereken uzmanlık faaliyetleri önemli bir durumdur. ACATO'nun adli bilişim uzmanları doğru soruları sormaya ve bu dava için uygun işlemleri belirlemeye yardımcı olabilir. Dolayısıyla, bu, bir davanın aşırı maliyetlere dönüşmemesini sağlar.

Uluslarüstü uzmanlarımız, birden fazla ülke ve dil arasında dönen davalarla ilgilenecek çok çeşitli bir ekiple bir araya gelebilirler. Ortaya çıkarılan adli bilişim hizmetleri, bir avukatın çalışmalarını tamamlar ve hukuk firmasının yeteneklerini tamamlar.

Yetki alanlarına bağlı olarak, hukukçular ve avukatlar, yüksek sertifika standartları nedeniyle kabul edilen yetkili adli bilişim uzmanlarından faydalanmaları gerekmektedir. Bir hukuk ortaklığı, müşterileri adına bir davayı kazanmak için uğraşırken yüksek maliyetli hataları ve olası karşı davaları önlemek için bu alanda elinden geleni yapmalıdır.

ACATO, Avrupa'daki ve dışındaki davalar için kullanılabilen bir yetenek seti sunar. Hatta Türkiye ve Kanada'daki davaların önemli bir kısmı, adli bilişim laboratuvarımızın uzmanlığının yardımıyla üstesinden gelinebilir.

Eğer bir avukatsanız, verimliliğinizi arttırmak ve değersiz bilgilerle zaman ve dava kaybetmemek için hizmetlerimizinden yararlanın. Avantajımız burada bitmiyor.

Doğrudan bize gelen müşterilerimize, bölgesindeki doğru hukuk danışmanını bulmaya yardım ediyoruz. Bu bir avukat için potansiyel bir avantajdır.

 

AVANTAJLAR:

  • Sertifikalı Uzmanlar
  • Uluslararası hizmet ağı
  • Bağımsız laboratuvar
  • Modern teknoloji
  • Akredite Tedarikçi

    Polis zirvelerinden biliniyor!