NEDEN ÖZEL DEDEKTİFLER BİZİ SEÇİYOR?

Birçok durumda, özel araştırmacılar, sahtekarlık, sabotaj ve hırsızlığı kimin işlediğini tespit etmelidir. Bu yıkıcı etkiler ile uğraşmak kolay değildir. Hasarlı cihazları kurtarılamaz olarak kabul etmek çözüm değildir. Dijital kanıtlar, pek çok durumda kurtarılabilirler.

Örnek:

Hollanda'da özel bir araştırmacı uzmanlığımızı kullandı. Adli bilişim laboratuvarımız sonunda birçok durumda araç, çekiç ve sudan ciddi hasar gören akıllı telefonlardan kanıt elde etti. Bu, ona laboratuarımızda çalışırken birden fazla kez tavsiye edilmesini sağlayan önemli bir rekabet avantajı sağladı.

Bu, özel dedektif laboratuvarını kullanırken özel araştırmacıların başarılı olabileceğini göstermektedir.


ADLİ BİLİŞİM HİZMETLERİMİZİ KULLANARAK BAŞARILI OLAN DEDEKTİFLER:

Birçok özel dedektif (= özel araştırmacı), bağıntılayamacakları kanıtlarla doldurulmuş cihazları ele aldığında çıkmaza girerler.

Bu çok sinir bozucu olabilir. Bu gibi durumlarda ciddi teknik uzmanlık ve pahalı ekipman gereklidir. İç personelinin gerekli ekipmanlara erişimi ve eğitimi olmadığı için hukuk firmalarında bir ikilem yaşanır. Dijital kanıtları toplamak ve işlemek için yetenekleri sınırlıdır.

Farklı cihaz ve kaynaklarda saklanan sayısal bilgileri etkili bir şekilde ele almak için gereken uzmanlık faaliyetleri önemli bir durumdur. ACATO'nun adli bilişim uzmanları doğru soruları sormaya ve bu dava için uygun işlemleri belirlemeye yardımcı olabilir.

Burada, adli tıp hizmetleri bir dedektifin çalışmalarını tamamlar ve yeteneklerini tamamlar. Böyle bir şekilde, özel bir araştırmacı, aksi takdirde müşterilerin ödemeleri kabul edilebilir bir şey olmadığı konusunda söz vermesine rağmen davaları alabilir.

Yetki alanlarına bağlı olarak, özel araştırmacılar, yüksek sertifika standartları nedeniyle kabul edilen yetkili adli bilişim uzmanlarından faydalanmaları gerekmektedir. Araştırmacılar, müşterileri adına bir davayı kazanmak için uğraşırken yüksek maliyetli hataları ve olası karşı davaları önlemek için bu alanda elinden geleni yapmalıdır.

ACATO, Avrupa'daki ve Avrupa dışındaki davalar için kullanılabilen bir yetenek seti sunar. Hatta Türkiye ve Kanada'daki davaların önemli bir kısmı, adli bilişim laboratuvarımızın uzmanlığının yardımıyla üstesinden gelinebilir.

Özel bir araştırmacıysanız, verimliliğinizi arttırmak ve değersiz bilgilerle zaman ve dava kaybetmemek için hizmetlerimizinden yararlanın. Avantajımız burada bitmiyor.

Advantages:

  • Certified Experts
  • International
  • Independent lab
  • Modern Technology
  • Accredited Provider

    Known from Police summits!