ŞİRKETLER NEDEN BİZİ SEÇİYOR?

Birçok durumda şirketler dolandırıcılık, sabotaj ve hırsızlıkla suçlarına maruz kalmaktadır. Bu yıkıcı etkilerle baş etmek kolay değildir. Görmezden gelmekse hiç çözüm değildir. Çünkü bu durum tekrarlanacak ve sonunda şirketi yok edecektir.

Bu nedenle, adli tıp laboratuarının uzmanlığı ve dolandırıcılık kontrolleri, zararın hafifletilmesine yardımcı olur ve bu tür olayların neden olduğu riskleri azaltır. Etkilenen şirket avukatları ile adli bilişim uzmanlarımız arasındaki kooperatif bilgi alışverişi, maliyetlerin düşük tutulmasına yardımcı olur ve aynı zamanda zararın fayda sağlama şansını en üst düzeye çıkarır. Bu durumda şirketler güçlendirebilir ve cezai durumlarla daha rahat baş edebilirler.

ADLİ BİLİŞİM HİZMETLERİMİZİ KULLANARAK BAŞARIYA ULAŞAN ŞİRKETLER:

Birçok şirket avukatına önemli teknik uzmanlık gerektiren davalar gelmektedir. İç personelin gerekli ekipmanlara erişimi olmaması ve eğitim firmalarının ikilem yaşaması nedeniyle dijital kanıt toplamak ve işlemek için yetenekleri sınırlıdır.

Farklı cihaz ve kaynaklarda saklanan sayısal bilgileri etkili bir şekilde ele almak için gereken uzmanlık faaliyetleri önemli bir durumdur. ACATO'nun adli bilişim uzmanları doğru soruları sormaya ve bu dava için uygun işlemleri belirlemeye yardımcı olabilir.

Uluslararası uzmanlarımız, birden fazla ülke ve dil arasında geçen davalarla ilgilenecek farklı ekiplerle bir araya gelebilirler. İşbu belge, adli bilişim hizmetlerini bir avukatın çalışmaları tamamlar ve hukuk firmasının yeteneklerini tamamlar.

Yetki alanlarına bağlı olarak, şirket avukatları ve hukukçuları, yüksek belgelendirme standartları nedeniyle kabul edilen yetkili adli bilişim uzmanlarının bünyelerinde çalışmalarını sağlamalıdır. Bir organizasyon, kendi adına bir dava almak için uğraşırken yüksek maliyetli hataları ve olası davaları önlemek için elinden geleni yapmalıdır.

ACATO, Avrupa'daki ve dışındaki davalar için kullanılabilen bir yetenek seti sunar. Hatta Türkiye ve Kanada'daki davalar, adli bilişim laboratuvarımızın uzmanlığının yardımıyla ele alınabilir.

Eğer bir şirket avukatıysanız, verimliliğinizi artırın ve bizim ile iletişime geçerek değersiz hizmetlerden kaçının.

AVANTAJLARI:

  • Sertifikalı Uzmanlar
  • Uluslararası
  • Bağımsız laboratuvar
  • Modern teknoloji
  • Akredite Tedarikçi

    Polis zirvelerinden biliniyor!